5 טרנדים לחתונות קיץ בצפון בשנת 2018

אם אתם מעוניינים להגשים את הטוב ביותר עבורכם כמתחתני קיץ 2018, כאן תוכלו לקרוא על התמורות האחרונות בענף, אשר יספקו לכם מגוון רחב של רעיונות לחגיגות סוחפות. בואו לחגוג בגני אירועים מפוארים, להקים אירוע באולמות פאר וליהנות ממגוון שירותי הפקה אקסקלוסיביים.

חתונה בקיץ היא חתונת שישי בצהריים

חתונה בצפון בשישי בצהריים שנערכת בגן אירועים בחיפה מגשימה לאורחים ולכם את כל רצונותיכם: נפגשים אחרי העבודה, ולא בערב, וחוגגים עד סמוך לכניסת השבת. בדרך זו, אתם יכולים להבטיח לעצמכם הגעה בתפוסה כמעט מלאה של האורחים, אשר ירצו מאד לעשות משהו סוחף אחרי העבודה, ואין סוחפת יותר ממסיבת חתונה במסגרת גן אירועים בחיפה ובצפון. גן אם יהיה חמסין, צוות ההפקות ידאג שתרגישו כמו בבית, יספק את מזגני השטח הטובים ביותר ויעבה את כל המתחם בהתקני הצללה משוכללים.

3 סיבות טובות לחגוג חתונה בצפון

חתונה הפוכה בקיץ – האירוע בו נפגשת ההמוניות עם האינטימיות

כאשר מדובר על חתונה הפוכה בקיץ באולם אירועים בחיפה, מדובר בראש ובראשונה על חתונה בצפון שהחופה שלה בסיום האירוע. מה זה אומר לגביכם? האורחים יחוו את כל סדר החתונה כפי שהם מכירים, קבלת פנים, ארוחות וריקודים. בשלב זה הם יתהו בינם לבין עצמם: "מה קורה עם החופה"? ואז, בסיום המוחלט של האירוע – היא תתגשם. יכול להיות שחלק ארי מהאורחים יבחר ללכת הביתה, אבל בשבילכם זה רק יתרון: נהניתם עם האורחים בחלק מהאירוע, ובחלק שלכם (החופה) אתם חוגגים רק עם הקרובים לכם ביותר, שהחליטו להישאר בשבילכם.

חתונה עם פעילויות ילדים – מחברים את הגיל הצעיר לאירוע

השכרת חברת הפעלות לילדים או יבוא משחקיים וקונסולות וידאו נעשו לטרנד שגרתי באירועי חתונה בהם יש ילדים. אם עברתם על רשימת המוזמנים וגיליתם שזה המצב אצלכם, מומלץ לשקול זאת כאשר סוגרים חתונה מטעם אולם אירועים בחיפה.

חתונות עם אטרקציות אומנותיות שונות מוסיפות עניין רב לאורחים

צלמי מגנטים לאירועים, מוזיקאים, תקליטנים, רקדנים ומעגל מתופפים הן אטרקציות שלא מעט מתחתנים שוכרים בעת האירוע שלהם. נסו זאת גם אתם ולא תתאכזבו!

חתונות קטנות – מחזירים את האינטימיות למתחתנים

בחתונות קטנות בוחרים לחגוג מראש עם מספר מצומצם של חוגגים. האירוע למעשה מוקדש למעט מחוג מכריכם, וניתן לקיימו במתכונת קצרה ותכליתית.

עוד עשוי לעניין אתכם: אירועים פרטיים