אירוע בגן אירועים בחיפה

כשאתם מעוניינים לעבות את האירוע שלכם ולהבטיח שהוא יהיה מרגש וסוחף, כזה אשר ייקח אתכם למחזות רחוקים ונשגבים של הנאה צרופה, מומלץ להיעזר במקבץ הרעיונות שלפניכם. הם ידאגו שהאירוע שלכם ישודרג עשרות מונים מן המתוכנן ויבטיחו שגם אתם וגם האורחים לא תשכחו את החוויה כל כך מהר. כמובן שהכל מתחיל בלוקיישן ולכן אולם אירועים בחיפה עשוי לשדרג את האירוע שלכם להוסיף לו ייחודיות, מקוריות ותדמית יוקרתית.

עיצוב מיוחד לקיר המגנטים

בכל אירוע יש צלם מגנטים לאירועים, אבל למה להשאיר את קיר התלייה שלהם בעיצוב רגיל כשאפשר לעצב אותו באופן מיוחד? בואו לגבש עיצוב קיר מגנטים הוליוודי, או בעיצוב אחר שישביע את רצונכם ויתרום לשדרוג העיצוב של האולם או גן אירועים בחיפה והצפון. קיר המגנטים מיתמר לגובה ועל כן הנוכחות שלו משפיעה רבות על עיצוב המבנה.

אירוע עוצר נשימה בגן אירועים בחיפה

 

הבאת עמדות משחק ופעילות לילדים

אי פעם תהיתם איך הילד יהיה מחובר לחתונה או לבר המצווה של קרוב המשפחה שלו? עם עמדות לילדים הוא יחוש הרבה יותר ממחובר. נהוג להזמין חברת הפעלות לילדים במהלך האירוע, ואפילו להטמיע משחקי וידאו וארקייד לשימוש הילדים. מי אמר שבאירוע הבא יהיה להם משעמם?

חבישת מסכות ברחבת הריקודים

נהוג לחלק לאורחים המשתתפים ברחבת הריקודים מסכות מצחיקות, חלקן עם בלונים מעוצבים וחלקן ממש מכסות את כל הפנים. המטרה היא להכניס קצת היתוליות והומור בריקודים באירוע שלכם. הנושא מתאים מאד בחתונות, בר/בת מצוות, ואירועים משפחתיים נוספים.

חלוקת מתנות לאורחים ברחבת הריקודים

האורחים רוקדים? אתם יכולים לצ'פר אותם במתנות. ניתן להורות לתקליטנים, לתאורנים ולקריינים באירוע לזרוק מרחבת התיקלוט מתנות שונות כמו עטים מעוצבים באופן היתולי המתאים לאירועים, משרוקיות נייר לילדים, ועוד. המתנות הללו באות להוקיר תודה לאורחים על שהשתתפו בחגיגה במסגרת אולם אירועים בצפון והתמידו בריקוד.

שליחת מכתבי תודה לאורחים אחרי האירוע

כפי שיש הזמנה בווצאפ, בפייסבוק או באמייל, יש גם מכתבי תודה ברשתות הללו. ניתן לארגן אותם ולשלוח לכל אורח ואורחת שהגיעו לאירוע. כמובן שצריך ורצוי גם לארגן מכתב מודפס שיישלח לכתובותיהם. שליחת המכתבים באה להוקיר להם תודה שהם הגיעו להשתתף בשמחתכם, ממש כשם שההזמנה הכריזה על פתיחה האירוע ועל יידועם שהם יכולים להגיע ולשמוח יחד אתכם.

עוד לקריאה: אירועים עסקיים

קאלה אירועים

רח' יוליוס סימון 3, חיפה
שירות לקוחות: 04-8725588
להזמנות ותיאום פגישה: 077-7298231