5 טיפים לבחירת קייטרינג לחתונה בצפון

כשאתם בוחרים קייטרינג לחתונה בצפון, הטיפים שלפניכם יוכלו לסייע לכם מאד למצוא את השירות שיתאים עבורה. כשבוחרים קייטרינג חשוב לוודא את רמת מקצועיותו, ניסיונו בתחום ההסעדה, עמידה בדרישות הכשרות שלכם, וכד'. למזלכם, את רוב הנושאים הללו ניתן לכסות בנקל באמצעות חבירה לחברת הפקות של אולם אירועים בצפון.

מציאת חברת הפקות טובה מאתרת עבורכם אוטומטית גם קייטרינג איכותי

כאשר הקייטרינג עובד בתוך אולם תחת חסותה של חברת הפקות, פירוש הדבר שהוא קייטרינג מקצועי, אחרת חברת ההפקות לא הייתה שוכרת את שירותיו. מה שאתם צריכים לבדוק הוא את טיבה של חברת ההפקות ואת יכולותיה לספק לכם שירות קייטרינג מן המעלה הראשונה. במבחן התוצאה, קייטרינג שהגיע מתוך חברת הפקות באולם או גן אירועים בחיפה היה איכותי יותר מקייטרינג עצמאי וחיצוני. האחרון לא בהכרח מתאים לאירועים, בעוד שאם הקייטרינג כבר עובד באולמות – יש לו ניסיון רב בהתאמה להם.

אירועי שישי בצהריים בקאלה

בדקו את סוג הכשרות של הקייטרינג

לפני שתתעסקו בבחירת המאכלים, מוטב לבדוק את רמת הכשרות של הקייטרינג. אם החתונה שלכם ברובה מורכבת מחילוניים ושומרי מסורת, כנראה שמספיק יהיה לבדוק שיש לו תעודת כשרות כלשהי. אבל אם ידוע לכם שהחתונה מתחילה ממוזמנים מסורתיים, כשעיקר הבייס של האירוע הוא קהל דתי וחרדי, אתם צריכים להיות יסודיים יותר ולברר מהו בדיוק ההכשר שניתן לקייטרינג. במקרה כזה, מומלץ, לפני הפגישה עם נציגי הקייטרינג, לכנס ישיבה של עיקר מוזמני האירוע ולהחליט יחדיו מה יהיה ההכשר, על מנת למנוע קונפליקטים בנושא ביום החתונה.

גבשו את תפריט האירוע על בסיס העדפותיכם

בגיבוש תפריט האירוע, וזאת בשונה מבחירת ההכשר, תהיו חופשיים לבחור את המנות המועדפות עליכם כיזמיו. חברת קייטרינג שפועלת בתוך אולם אירועים בחיפה ובצפון מנוסה מספיק בהקצעת מנות חלופיות עבור אוכלוסיות שונות שעשויות לרצות לאכול משהו אחר.

מומלץ לוודא שהתפריט מכיל מאכלי אירועים מוכרים

המאכלים המוכרים הן בשלב המתאבנים, הן בשלב המנות העיקריות והן בשלב הקינוחים חשובים מאד לקיום האירוע כנדרש. מאכלים אלו הם עיקר הבייס של התפריט שלכם, והם שיהיו מבוקשים יותר מכל על ידי סועדי גן אירועים בצפון.

מאידך, חשוב לוודא שהתפריט מכיל מאכלים מקוריים

לצד החשיבות שבהכנת מאכלי אירועים טיפוסיים, חשוב לא פחות לייצר מקוריות, כלומר סטים של מאכלים חדשים יחסית למוטיב של אירועים, או מאכלי אירועים טיפוסיים בעיצובים שונים מן המקובל בחגיגות במסגרת גני אירועים בחיפה ובצפון.

עשוי לעניין אתכם גם: אירועים פרטיים

קאלה אירועים

רח' יוליוס סימון 3, חיפה
שירות לקוחות: 04-8725588
להזמנות ותיאום פגישה: 077-7298231