5 דברים שאסור שתשכחו ביום החתונה

אם אתם ביום החתונה, מומלץ מאד לקחת אתכם מאמר זה כי הוא עשוי לסייע לכם ממש בזמן אמת, לוודא שלא שכחתם כלום ושההכנות לערב או לצהרי היום (תלוי למתי תזמנתם את האירוע) מתבצעות כמו שצריך.

תזמון נכון של ההכנות יבטיח אירוע מוצלח

כשאתם יודעים בדיוק מה אתם צפויים לעשות ומתי, אתם מבטיחים לעצמכם אירוע מושלם ומזמין מאין כמוהו גם עבור עצמכם וגם עבור האורחים שלכם. אם אתם מעוניינים שהאירוע שלכם יהיה מוצלח, ואתם תיהנו מכל רבדיו, מומלץ לשים לב היטב לחמשת הדברים שעליכם לעשות לפני שאתם יוצאים מהבית ביום החתונה. הדבר יסייע לכם להגשים אירוע יוצא מן הכלל במסגרת אולם אירועים בחיפה והצפון, בשילוב גן אירועים תואם.

ודאו שההסעה שלכם יוצאת בזמן

למותר לציין שאת ההסעה היה עליכם לסדר כמה ימים קודם. אפשר לארגן אותה מטעם אולם אירועים בצפון ואפשר שאחד האורחים ינדב את מכוניתו להיות מעוטרת בבלונים וקישוטי חתונה. אנו ממליצים לתזמן את ההסעה כך שתגיע שעתיים לפני המועד לגן אירועים בצפון.

חתונה בקאלה אולם אירועים בדרום

ודאו שהנאומים שבכוונתכם לשאת בהישג יד

מומלץ לשים אותם בתיק שלכם, או בחליפה. חשוב שהם יהיו מודפסים על מנת שיהיה לכם מקור הקראה במידה ותשכחו את שהיה לכם לומר או תיתקעו באמצע הטקסט.

מומלץ לארגן רשימת מטלות לחתונה

מדובר על רשימה של מטלות שאתם, בתור חתן וכלה, צריכים לעשות בחתונה בצפון (לגשת לחופה, לנאום את הנאומים שלכם, וכד'). בדרך זו, תוכלו להבטיח שהחתונה תצא לדרך בלי תקלות, וכל מה שתצטרכו לעשות במסגרת אולם אירועים בצפון ייעשה בדיוק על פי המתוכנן.

חשוב לארגן תיק עם בגדים רגילים

הבגדים הרגילים ישמשו אתכם לפני ואחרי החתונה בצפון. לחילופין, אפשר להגיע בבגדים רגילים ולהחליף שם לבגדי החתונה שלכם.

אל תשכחו להתאפר לפני שתצאו

האיפור הוא אחיד הנדבכים החשובים בחתונה. הוא יסייע לכם להיראות במיטבכם וישתלב נהדר עם החליפה של החתן ושמלת הכלה. ביצועו דקות ספורות לפני שיוצאים מהבית ישאיר אותו FRESH על פניכם למשך זמן רב במסגרת האירוע עצמו. מומלץ להביא את כלי האיפור לאירוע ולהשלים שוב במידה והתייבש, בסמוך למועד תחילת האירוע עצמו.

עשוי לעניין אתכם גם: אירועים פרטיים

קאלה אירועים

רח' יוליוס סימון 3, חיפה
שירות לקוחות: 04-8725588
להזמנות ותיאום פגישה: 077-7298231