קייטרינג לחתונה – בשרי או חלבי?

כשאתם בוחרים קייטרינג לחתונה במסגרת אולם אירועים בצפון, והוא כשר, תצטרכו להחליט בנושא ההכשר שלו: חלבי או בשרי. כל זוג בוחר להינשא כשמגבה אותו קייטרינג עם תפריט שונה. השוני נובע מההעדפות של בני הזוג ומהציפיות שלהם לגבי מאכלים שונים בקייטרינג.

קייטרינג בשרי – קווים לדמות

הקייטרינג הבשרי יכול להתבסס על בשר ודגים או על בשר בלבד. במקרה האחרון, מנות הבחירה העיקריות הן עוף לעומת בשר בקר, על פי רוב. הקייטרינג יכול להיעשות בכל מיני סגנונות: מזרח אירופי, אסאדו דרום אמריקאי, וכד'. חשוב לבחור את התפריט שמוצא חן בעיניכם יותר מכל כשאתם בוחנים את הנושא במסגרת אולם אירועים בצפון. הנהלת האולם תפגיש אתכם עם חברת קייטרינג איכותית שתמפה עבורכם בדיוק את סוגי התפריטים הבשריים שניתן יהיה להגיש ולהציג באירוע.

אירועי שישי בצהריים בקאלה

קייטרינג חלבי – קווים לדמותו

הקייטרינג החלבי מכיל אסופה של מנות פתיחה כמו סלטים, קרמים מתוקים ומלוחים ומאכלי גבינות וביצים. במנות העיקריות, מסתמכים בתפריט על מאכלים חמים כמו פסטות מוקרמות, חביתיות, וכד'. למותר לציין כי גולת הכותרת בקייטרינג זה היא במנות האחרונות (בקינוחים), שם מוצגות עוגות וטופינים ממיטב התפריט החלבי. הקייטרינג החלבי עשוי להיות כשר כשהוא מבוסס על חלב נוכרי או על חלב ארצישראלי, תלוי בסוג ההכשר אשר בחרתם להתנהל עמו במסגרת גן אירועים בחיפה והצפון.

כיצד מומלץ להחליט בסוגיה?

בראש ובראשונה, על פי שיקול דעתכם. אם אתם אנשים של חלב, בחרו בקייטרינג חלבי. אם אתם קרניבורים ולא יכולים לוותר על בשר, בחרו קייטרינג בשרי. אבל, בכל אחד מהם חשוב מאד לבחור את סוג ההכשר הרצוי, ואת זה מומלץ לעשות גם עם האורחים לפני שנגשים אל גן אירועים בצפון, בשביל למנוע התפתחות של קונפליקט במהלך האירוע בשל נושא זה.

כיצד מומלץ להגיש מאכלי קייטרינג בכל שלב באירוע?

בשני סוגי הקייטרינג, במסגרת אולמות אירועים בצפון, מומלץ להתנהל עם צורות הגשות שונות המאפיינות אירועים. בפתיחה, מאכלים קרים כמו סלטים נהוג לקחת בהגשה עצמית, ומאכלים חמים, בשריים או מוקרמים – נהוג להכין מול הסועד בעמדת ההגשה. הם מחולקים על ידי עובד הקייטרינג הן בשל הסכנה שבלקיחה עצמית (בכל זאת, זה מאכל שצריך להכין במקום) וגם בשל הקצעת המשאבים המוגבלת. את המנות העיקריות נהוג להגיש לשולחנות, אף על פי שישנן חברות קייטרינג בהן המנות הללו מחולקות בהגשה לצלחות הסועדים בדוכנים.

עשוי לעניין אתכם גם: אירועים פרטיים

קאלה אירועים

רח' יוליוס סימון 3, חיפה
שירות לקוחות: 04-8725588
להזמנות ותיאום פגישה: 077-7298231