5 טיפים לחיסכון בהוצאות החתונה

כשאתם מעוניינים לחסוך בהוצאות החתונה שלכם, ניתן להגיע לתוצאה מרשימה גם כאשר מדובר באולם אירועים בצפון או בגן אירועים בחיפה לצד חברת הפקות. על אף שמתכונת אירוע מסוג כזה ידועה כיקרה, ניתן להוזיל אותה עשרות מונים מהעלות הקיימת ולספק לכם אירוע חסר מעצורים על אף המגבלות בהן נקטתם.

טיפ מס' 1: ארגון חתונות קטנות

אם אתם רוצים להתחתן בזול, אפשר להחליט שלא משרתים אלפי בני אדם ואפילו לא מאות רבות שלהם, אלא רק את האנשים הקרובים לכם ביותר. בצורה כזו ניתן להשקיע בכל אורח כפי שלא ניתן היה להשקיע במסגרת של ריבוי אורחים, ואתם גם זוכים לאינטימיות יתרה כשאתם מתחתנים זה עם זו.

טיפ מס' 2: אטרקציות תוצרת עצמית

לצד האטרקציות בתשלום, ניתן לארגן כמה אטרקציות חינמיות שיעבו את זמן האורחים ולא יעלו לכם שקל. לדוגמה, שילוב מצגת עליכם – כחתן וכלה – באירוע. המצגת יכולה להיעשות על ידיכם, תעניין מאד את הקהל אם ביצעתם אותה מעניינת, והכי חשוב – לא נדרש כל שירות חיצוני שהוא. עבודה פשוטה עם תוכנת מצגות עושה את האטרקציה לברת-ביצוע פר אקסלנס.

טיפ מס' 3: קיצור מאורעות הפנים באירוע ותחימתם בזמנים ידועים מראש

החל מקבלת הפנים, ועד המנות העיקריות והריקודים, ניתן לקצר כל מאורע שכזה ולהגביל אותו בזמן. בדרך זו, זמן האירוע שלכם מופחת וזה עשוי להוביל למחיר נמוך יותר בעלות הכוללת של שימוש בפלטפורמת אולמות אירועים בחיפה והצפון.

טיפ מס' 4: בקיץ, בחרו לחגוג דווקא בתוך האולם

בדרך כלל, אולם יותר קטן פיזית מגן אירועים מה גם שמבחינת היצע וביקוש הוא פחות מבוקש בקיץ. כולם רוצים חתונת חוץ כמו בברזיל וספרד, ולכן המחיר של גן אירועים בצפון בקיץ יקר. באולם – הוא יהיה משמעותית יותר זול. יש כאן הזדמנות בולטת למדי לחסוך בעלות האירוע.

טיפ מס' 5: הקצבת מנות בקייטרינג

בשלב המנות העיקריות, מומלץ לוותר על REFILL, ובמקום זאת להקציב לכל סועד 1-2 מנות עיקריות לכל היותר. בדרך זו, אתם קונים פחות מנות ובכך משלמים פחות על שירות הקייטרינג ועל החתונה כולה. המחיר של אולמות אירועים בצפון ובפרט בחיפה יהיה זול משמעותית בצורה זו.

 

עשוי לעניין אתכם גם: אירועים עסקיים

קאלה אירועים

רח' יוליוס סימון 3, חיפה
שירות לקוחות: 04-8725588
להזמנות ותיאום פגישה: 077-7298231