טיפים נבחרים בנושא בחירת אולם אירועים בצפון

כשאתם מתחילים ליזום אירוע רשמי חדש, אחת הסוגיות החשובות שתצטרכו לקחת בחשבון היא בחירת המקום בו הוא יתהווה. מקום לאירוע לא יכול להיות מסגרת מאולתרת, ואפילו לא מסגרת מסחרית בלתי רשמית, כגון חדר גדול מושכר לפי שעה. גם אם אותו חדר הנו בגודל של אולם אירועים, האבזור, הריהוט, ציוד ההרקדה (תאורה צבעונית, אפקטים וכד') ולעתים אפילו הבימה המרכזית – הם פריטים שאתם תצטרכו להביא מבחוץ מחברות השכרת ציוד. אם לא די בכך, הכנסת אומנים להופיע אצלכם תצריך אתכם לבוא בהתקשרות עם חברות אמרגנות יקרות וכך הופך האירוע העצמאי לנטל כלכלי לא קטן בכלל. מהי מסגרת אירועים רשמית, ומה היא מספקת לכם שהופך את האירוע לאיכותי וכלכלי כאחד?

טיפ מס' 1: כך תוודאו שאתם נמצאים במסגרת אירועים רשמית

מסגרת אירועים רשמית היא אולם אירועים בצפון ובו עובדת חברת הפקות. מול הנהלת חברת ההפקות תוכלו לנהל משא ומתן על תקציב האירוע והכנות נדרשות עבורו. לצד ההנהלה ישנו צוות עובדים מוכשר ומסור הכולל קייטרינג, מלצרים, תאורנים, די ג'יי, ועוד. אולם אירועים בצפון שמנוהל ומתוחזק על ידי חברה מסוג כזה מהווה מסגרת אירועים רשמית, אשר בשונה מזו הלא רשמית, חוזה ההתקשרות אינו מסחרי אלא חוזה עבודה לכל דבר ועניין, בו מתומחרים גם ההשכרה וגם שירותיה של החברה לערך FIX חסכני שללא ספק מעניק תמורה לאגרה שלכם.

טיפ מס' 2: כך תבטיחו שחברת ההפקות שלכם מקצועית, אמינה וצפויה לשרת אתכם כהלכה

חברת הפקות שיש מאחוריה מוניטין עשיר של לקוחות מרוצים, מוסר עבודה גבוה, כשרון ומחשבה מחוץ לקופסה, קשרי ספקים עם אומנים ונותני שירותים חיצוניים, ועוד – היא החברה שאתם רוצים שתנהל לכם את האירוע. בחברה כזו לא רק שתזכו לחגוג במסגרת אולם אירועים בצפון, אתם צפויים ליהנות מאירוע עוצמתי וסוחף שנדיר למצוא כמוהו.

טיפ מס' 3: כך תתנהלו נכון עם התקציב שלכם כשתסגרו אירוע

בראש ובראשונה, זכרו כי תקציב האירוע פוחת באלפי שקלים כאשר אתם לקוחות של חברת הפקות. חובה השכרת הציוד יורדת, חובת הדאגה ללוגיסטיקה באירוע יורדת, וכל זה מוטל על כתפיה של גוף עצמאי מנוסה, הלא הוא חברת ההפקות של אולם אירועים בצפון. המשמעות היא שאתם דואגים פחות, משלמים פחות ומקבלים אירוע הרבה יותר טוב מזה שמופק בהפקה עצמאי. לכן, תחום האירועים הוא מהבודדים בו תשלום לספק כמו חברת הפקות מוזיל עלויות ולצד זה – מעלה את הרמה של האירוע.

טיפ מס' 4: קאלה אירועים – אין עוד שירות אירועים כזה

באולם קאלה תוכלו ליהנות משירותי הפקה נדירים הכוללים ארגון, תכנון סדרי ישיבה, העלאת הצעות לסילבוס הרקדה, נאומים וחלק אומנותי ועבודה עם טובי הספקים בכל תחום, מהקייטרינג ועד לתקליטן ולשירות הצילום. אם אתם מתכננים אירועי בלתי נשכח, פנו לבית קאלה אירועים והבטיחו הצלחה מסחררת!