קומפלקס לאירועים בחיפה ובצפון

מתחם בו תוכלו לחגוג כמעט כל סוג של אירוע, מהפשוט והקטן ביותר ועד לאירוע עסקי רב משתתפים הוא מתחם קאלה אירועים. אולם קאלה, שהוא האולם של אותו מתחם, מספק מרחב אדיר לכם ולמוזמנים שלכם, וגורם לכך שאתם תצאו נשכרים מטיבו של האולם. לא רק באולם מדובר, אלא גם בחברת ההפקות שמפעילה אותו. קומפלקס אירועים בחיפה ובצפון כמו אולם קאלה מעסיק חברת הפקות מנוסה וחזקה, אשר ניחנת בארגון אירוע מלא והפיכתו למעניין באופן חסר פשרות.

תפאורת אולם שנבחרה בקפידה

כחברת הפקות, הקפדנו מאד על ניסוח תפאורה מוצלח אשר זכה לשבחים רבים. אנו עיטרנו את האולם ואת גן האירועים בכל הדרוש להצלחתו של האירוע שלכם, ודאגנו לבחור חומרי ייצור איכותיים גם מההיבט הפונקציונלי: אטומים, ומספקים אקוסטיקה חסרת פשרות: אידיאלי לאירועים!

קומפלקס לאירועים בחיפה ובצפון

תאורת בוטיק באולם ובגן

קומפלקס לאירועים בחיפה ובצפון מספק לכם תאורה מדהימה גם בגן וגם באולם, המבוססת על עיצוב המתחם ולא רק על הארתו. רכיבי תאורה לאולמות בימינו אינם מה שהיו פעם, ואתם תיווכחו כי התאורה יוצרת מציאות עיצובית, ולא רק משמשת כהתקן פונקציונלי להארת המתחם.

ספקים מובילים בתחומם

קייטרינג לאירוע ושירותי תקליטנות, סראונד ותאורה. שני השירותים ניתנים ישירו מחברת ההפקות באולם קאלה, ומציעים לכם איכות שכמוה לא ראיתם מזה זמן רב. הספקים יעשו כל מה שתבקשו, החל מאספקת התפריט הרצוי ועד להשמעת החומרים המושמעים שלכם, והכנת האירוע למוזיקה חיה, נאומים וכל פעולה אחרת שתבקשו ליישם באמצעות מערכת ההגברה.

קשרי ספקים עם נותני שירותים מובילים

לא כל שירות ניתן לספק באמצעות חברת הפקות הפועלת מטעם קומפלקס אירועים בחיפה ובצפון, אבל באולם קאלה – ישנם קשרים ענפים עם נותני שירותים מצטיינים כמו אנשי אפקטים, מוזיקאים, צלמים, מגנטים לאירועים, ועוד. לכן, לא רק שתכירו ספקי אירועים חדשים, גם תזכו לצרוך מהם שירותים בזול בשל כך שאנו כחברת הפקות עומדים בקשרים עמם ומספקים להם באופן קבוע עבודה, מה שגורם להורדת מחירים ביחס לתעריף שהייתם מצליחים לגייס בעצמכם, אם הייתם פונים לאותם בעלי מקצוע בגפכם.

קומפלקס לאירועים בחיפה ובצפון של אולם קאלה – מקצועי, אמין, ומומלץ לכל יזם אירוע!