שאלות ותשובות על ארגון חתונות בחיפה

מתכננים חתונה בחיפה? מאד מומלץ לדעת כיצד בוחרים את המקום בו תתחתנו וכיצד מפיקים בתוכו את האירוע. במאמר זה אנו נביא שאלות נבחרות שנשאלו בנושא זה בעבר הקרוב והרחוק. התשובות שיינתנו נכתבו על ידי מקצוענים בתחום, להם ניסיון רחב היקף בתחום האירועים. כך, תוכלו לדעת כיצד להתנהל בחוכמה לקראת החתונה שלכם ומה עליכם לעשות בשביל להפיק ממנה את המירב.

מהו היתרון במתחם אשר מוגדר 'מקום לאירועים' על פני האלטרנטיבות?

האלטרנטיבות למקום אירועים הן 2: או חתונה בשטח ציבורי פתוח בדמות חוף הים או חורשת היער, או השכרת אולם על בסיס נדל"ני בו ההתקשרות היא על בסיס מחיר לשעה, ללא חברת הפקות. בשתי האלטרנטיבות אתם אלו שצריכים לשכור את הציוד, אתם אלו שצריכים להביא מפיקים וקייטרינג מבחוץ ואתם אלו שצריכים לדאוג ללוגיסטיקה במהלך האירוע. כל הפרויקטים הללו יצטברו למחיר יקר ולא בהכרח יגשימו את התוצאה שביקשתם. חתונות בחיפה באולם או גן אירועים רשמי הן אירועים עליהם מנצחות חברות הפקות, מה שיבטיח גם מחיר כלכלי יותר וגם תוצאה טובה יותר הלכה למעשה.

כיצד מוודאים שמדובר בשירות הפקות מקצועי?

חשוב לעיין בהמלצות העבר על שירות זה, לבדוק מה כולל השירות, מי הם אנשי המקצוע, וכיצד הם עובדים. ברוב חברות ההפקות יסופקו שירותי בסיס כמו עיצוב אירועים, קבלות פנים, קייטרינג ותקליטנים/ תאורנים. בחלק מהחברות ישנם גם צלמי מגנטים ולהקות מן המוכן. יחד עם זאת, לעתים חברות שמספקות את שירותי הבסיס בלבד עשויות להיות הפייבוריטיות עבורכם. אם אלו חברות שיש להן קשרי ספקים ברמה גבוהה, ייתכן ותזכו לעבוד עם הספקים שאתם מבקשים לעבוד עמם במחירים נוחים יותר מהמחירון המקורי שלהם.

היכן יותר כדאי לסגור אירוע, באולם אירועים בודד או במתחם שיש בו כמה אולמות וגנים לבחירה?

רק במתחם שיש בו כמה אפשרויות לבחירה. תכנון חתונות בחיפה זו משימה מורכבת. אתם עשויים לתכנן ב- DAY1 שכמות האורחים תהיה כמה עשרות מוזמנים וכעבור כמה שבועות תחליטו שיהיה מדובר בכמה מאות, ואז זה יצריך מקום גדול יוצר, סוג תאורה שונה, ועוד. מצד שני, אתם כפרטים חופשיים יכולים לטעות ולתקן. ככה מתהווה כל הפקה רצינית. לכן אתם צריכים מקום גמיש שיאפשר לכם לשדרג לאולם או גן אירועים גדולים יותר בהינתן שתצטרכו. לכן מתחם עם כמה אולמות היא האופציה המועדפת.

קאלה אירועים – המקום המושלם לחתונה בלתי נשכחת

במתחם קאלה אירועים שני מקומות לבחירתכם, האחד יכול לאכלס 600 אורחים והשני 1,000. המתחם מספק שירות הפקות מומלץ ובעל ניסיון רב שנים מאחוריו. הוא מציע גני אירועים רחבי יריעה עם דשא ירוק, תאורת בוטיק ואווירה משמחת. בואו לחגוג חתונות בחיפה ברמה שלא הכרתם בבית קאלה אירועים!