מדריך קצר לגיבוש חתונות בגן אירועים בצפון באווירה אחרת

במדריך זה תוכלו ללמוד כיצד לגבש חתונות בגן אירועים בצפון. המדריך יוודא כי אתם בוחרים מקום שירגש אתכם ואת האורחים שלכם, ויספק את כל מה שנדרש באירוע שלכם בצורה מקצועית ומכובדת שתייצג אתכם בכבוד, ותספק לכם ולסובבים אתכם סיבה אמיתית למסיבה. המדריך יחלוש על נושאים כגון נגישות למקום האירוע, התאמתו לקהל האורחים ונושאי הפקה אקוטיים להצלחת האירוע.

יש לבחור באולם שמתאים לכמות האורחים אותה אתם מבקשים להכניס

זהו תנאי סף של ממש בכל חתונה. מובן וברור שאם מצבת האורחים ידועה לכם מראש, אתם כנראה לא תבחרו אולם קטן יותר. מדוע אנו מציינים עובדה זו בכתובים? כי החלטתכם עשויה להשתנות. אם תחליטו להעלות את כמות האורחים שלכם מכמה עשרות לכמה מאות, זה כבר מצריך אולם שונה לחלוטין, עם שטח גדול יותר ורמת תאורה אחרת ממה שהכרתם. לכן, המהלך הבטוח ביותר הוא לבחור מתחם ולא גן אירועים בודד. במתחם ובו כמה גני אירועים בגדלים שונים קל יותר להתנהל כאשר יש שינוי בכמות המוזמנים.

חובה לבדוק את נגישות האולם למצבת האורחים שלכם

בדרך כלל, אורחים של חתונה בצפון מגיעים מאותם אזורים, שהם פחות או יותר האזורים בהם אתם גרים ומהם אתם מתנהלים. מאד חשוב לבדוק שישנן דרכים קלות להגיע למקום, בין באמצעות תחבורה ציבורית ובין באמצעות צירי תנועה נוחים לרכב פרטי. נגישות תחבורתית למקום האירוע תגדיל את הסיכוי שתיהנו ממצבת אורחים מלאה ביום האירוע. בהקשר לכך, אנחנו ממליצים לצייד כל אורח בהזמנה עם מפה וקוד גישה לתוכנות ניווט כמו ווייז וגוגל מפות ולהעסיק שירות ווידוא הגעה טלפוני שייצור קשר עם האורחים מספר ימים מצומצם לפני האירוע.

עליכם לבחור חברת הפקות בעלת ידע וניסיון מוכח

רק חברת הפקות כזו תיקח את האירוע שלכם ברמת האחריות הנדרשת, תסדר אותו ברמה התכנונית והלוגיסטית ותגרום לו להתאים לכם ולצרכים שלכם. בחברה כזו האורחים שלכם יזכו לשירות קבלת פנים חגיגי, ולקייטרינג ודי ג'יי ברמה אחרת. כשהשירותים המובילים באירוע מוגשים באיכות שכזו, אתם כבעלי האירוע תבואו על סיפוקכם.

יש לבדוק דרכים לחיסכון בתקציב ככל שניתן, מבלי לפגוע באיכות

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לבדוק האם ישנם שירותים שחברת ההפקות לבדה יכולה לרכז תחתיה ולתמחר אותם בתעריף לא יקר. בדרך כלל חברות הפקות ייקחו תחתן שירותים כמו קייטרינג, תקליטנות ותאורה, כשלעיתים יש גם צלמים שעובדים בהן. במידה ואתם מעוניינים בשירות כלשהו שלא מסופק על ידי עובדי החברה מומלץ לברר מול נציגיה האם הם יכולים לבוא בקשר עם נותן שירות חיצוני במחירי מבצע ייחודיים עבורה.