שאלות ותשובות על אפיון מומלץ של גן אירועים בצפון

אם אתם בשלבים הראשונים של תכנון האירוע שלכם, חשוב שתדעו כי על מקום האירוע לא מתפשרים. בחירת מקום איכותי תקיים בסבירות גבוהה למדי אירוע בסטנדרטים דומים. במקבץ שאלות ותשובות זה אנחנו מלמדים את הקוראים כיצד לבחור גן אירועים בצפון על בסיס ידע מקצועי ידוע למעטים. לכן, מי שמעוניין להשלים אירוע בלתי נשכח ובעל עוצמות ייחודיות מוזמן לקרוא שורות אלו וליישמן, בהצלחה מרובה, הלכה למעשה.

כיצד נהוג לבחור אולם? לשלם שכירות לפי שעה או לגשת למסגרת שיש בה חברת הפקות?

לגשת למסגרת שיש בה חברת הפקות, חד משמעית. כשאתם פונים לבעלי שטחים שמתייחסים אליהם כמו לנדל"ן, ועל כן מתמחרים את השירות כפונקציה של זמן, אתם מראש מתחילים מנקודת פתיחה יקרה שתאלץ אתכם לקצץ בסילבוס שתכננתם בשביל להגיע לתעריף נוח. בנוסף, רוב הסיכויים שאותה מסגרת אירועים תהיה ריקה ואתם תצטרכו להשלים אותה עם כיסאות, שולחנות, מזנונים, בימות, עמודי חבלול, ציוד לקייטרינג וכד', וזו כבר תוספת מימון משמעותית שתצריך אתכם להתקשר עם שירותי השכרות ציוד. בחברת הפקות אתם משלמים מחיר פיקס גם על שירות השכירות וגם על המוצרים, גם על הלוגיסטיקה וגם על העבודה המעשית של צוות ההפקות. מחיר כזה, כפי שתלמדו בשורות הבאות, צפוי להיות זול יותר ולא יקר יותר משירות השכרות עצמאי של חללי אירועים.

מדוע תשלום לחברת הפקות מוזיל עלויות ביחס לשירות שכירות ללא חברת הפקות?

משום שחברת הפקות היא ספק בודד שאחראי על כל תחום ותחום באירוע שלכם, מלוגיסטיקה ועד קייטרינג, מאווירה קסומה ועד פירוטכניקה. ההתחייבות שלכם היא אך ורק אליו ולא לאף ספק חיצוני שהוא מחליט להעסיק. בשל כך שזו לא פעם ראשונה שהוא מעסיק את אותם ספקים (להקות, צלמים וכד') יש לו חוזה מיוחד איתם, והמחיר שהוא מקבל זול בהרבה מהמחיר שאתם הייתם מקבלים אם הייתם פונים אליהם בעצמכם. לכן, יוצא שתיווך של חברת הפקות אינו מייקר אלא מוזיל את מחיר האירוע ועוד מעלה את האיכות שלו בו זמנית.

איזו חברת הפקות נחשבת ישנה באזור הצפון? מדוע היא כזו בהגדרה?

חברת קאלה אירועים היא אחת מחברות ההפקות המבוקשות באזור חיפה והקריות. היא מחזיקה במתחם אירועים יוקרתי הכולל גן אירועים בצפון ואולם תואם בשני מתחמים נפרדים. האחד מיועד ל- 600 חוגגים והשני ל- 1,000. לחברת קאלה אירועים מוניטין משובח ביותר; יש לה עשרות לקוחות מרוצים מדי חודש שמביאים עמם יזמי אירועים FRESH שבוחרים להפיק את האירוע שלהם שם. אם גם אתם מעוניינים להצליח עם האירוע שלכם ובגדול, פנו להנהלת קאלה אירועים ותוציאו לדרך אירוע מוצלח ובלתי נשכח.