גני אירועים בצפון – כך תבחרו אותם נכון

למה הכי חשוב לשים לב כשבוחרים גן אירועים בצפון? על מה חשוב לשים את הדגשים ליצירת אירוע מעורר השראה? מה חשוב ליצוק לתוך האירוע שלכם על מנת שיספק הנאה לכל מי שבא בשעריו? על השאלות האלה ועוד רבות אחרות אנו נשיב במאמר זה. אם אתם מעוניינים להבטיח אירוע מוצלח באזור הצפון – חשוב מאד לקרוא את השורות שלפניכם.

בחירת גן אירועים בצפון – קווים לדמותה

חשוב להבין כי נפת הצפון מורכבת מלא מעט אזורים המרוחקים זה מזה. ישנו האזור הדרום מערבי, אשר מרוחק כשעת נסיעה ברכב מתל אביב. הוא כולל בתוכו את חיפה והקריות בעיקרן. לעומתו, ניתן לתכנן אירוע גם באזור הצפון הרחוק שכולל מושבים מהגליל העליון כמו ראש פנה וקריית שמונה. במזרח אזור הצפון, קרי בבקעת הירדן, באזורים כמו בית שאן וטבריה גם כן ישנה תעשיית אירועים מפותחת. אנו סבורים כי יש לבחור מקום חכם שיסחף אחריו מה שיותר אנשים, כולל אנשים שלא גרים בצפון, וזהו כמובן הכרך של חיפה והקריות. לשם ניתן להביא אורחים גם מאזור המרכז הקשיח (תל אביב וסביבתה), גם מאזור השרון וכמובן מחיפה עצמה שהיא אחת הערים הגדולות והחשובות באזור.

בחירת צוות ההפקות – אחת החשובות שתעשו לפני האירוע

צוות ההפקות הוא האחראי הבלעדי לאירוע שלכם. עיר כמו חיפה מכילה המון אולמות אירועים שלא לדבר על גני אירועים, אבל אם הם לא מיועדים לאירועי-הפקה אלא רק לאירועי חברה קטנים הדבר עשוי שלא להתאים לצרכים שלכם, במיוחד אם אתם מתכננים אירוע משמעותי כמו חתונה או בר/בת מצווה. חשוב לוודא כי במסגרת גן אירועים בצפון אשר תבחרו תכהן חברת הפקות מנוסה אשר הרשימה אחרים והוציאה לקוחות מרוצים משורותיה. זו צריכה להיות חברה בעלת ניסיון רב בהפקה, ליהוק, עצות ליזמים וכמובן מימוש התמורות בפועל בעת האירוע.

גיבוש סדר היום באירוע – לצד מובילי תחום ההפקות

על אף כי חברת ההפקות היא שאחראית על האירוע, תכנונו ועיצובו נמצא באחריותכם. חשוב שתעדכנו את נציגיו של גן אירועים בצפון על בחירת הקייטרינג, צורת ההושבה הנדרשת לכם באירוע, שיבוץ האורחים וסדר היום הרצוי. חברת ההפקות במסגרת גני אירועים בצפון תארגן את מבוקשכם באופן מעורר השראה אשר ייצג אתכם בכבוד ויספק לכם אירוע בלתי נשכח.  

קאלה אירועים

רח' יוליוס סימון 3, חיפה שירות לקוחות: 04-8725588 להזמנות ותיאום פגישה: 077-7298231