כל מה שצריך לדעת על ארגון והפקת חתונות בגן אירועים בחיפה

מעוניינים לארגן חתונות בגן אירועים בחיפה? בחרתם באחד המסלולים היפים, המספקים והמרגשים בתחום החתונות. ברם, בעיר כמו חיפה תעשייה זו נחשבת גדולה במיוחד, עם הבדלים מהותיים לא רק באיכות השירותים שתקבלו אלא גם בתנאי ההתקשרות הראשוניים מול בעלי המקומות. לכן, החלטנו לעשות סדר ולעזור לכם לבחור באופציה הטובה ביותר לחתונה שלכם, כזו שתספק לכם את הטוב ביותר באחריות.

בחרו גן אירועים עם חברת הפקות ולא שטח להשכרה

זה לא סוד שיש בחיפה לא מעט מקומות בהם התשלום הוא תשלום שעתי, ללא שירותים נוספים. השכרת מגרש כזה בחיפה נדמית כחסכנית, אך למעשה תעלה לכם הרבה יותר מגן אירועים עם חברת הפקות. בשטח כזה אין שום פריט שיכול לסייע לכם בהקמת האירוע, ולכן את רוב הכלים תצטרכו לשכור מחברות השכרת ציוד בתעריפים יקרים: מרהיטים ועד בימות ותאורה. הבאת מפיקים וקייטרינג חיצוניים תייקר עוד יותר את השירות. לכן, מראש כדאי לוודא שאתם נכנסים לחגוג בגן אירועים שיש בו כבר חברת הפקות אשר תדאג לכל השירותים הללו בתעריפים נגישים וללא מאמץ לוגיסטי מצדכם.

ודאו כי גן האירועים שלכם מופעל על ידי חברת הפקות ברמה גבוהה

חברת הפקות כזו תוכל לסייע לכם לארגן את כל הנדרש לאירוע, לדאוג לקייטרינג, תקליטן וצוות קבלת פנים. החברה תנגיש לכם גם שירותים חיצוניים מספקים איכותיים במחירים נמוכים מהמקובל בשוק. ככל שחברת ההפקות ברמה גבוהה יותר, השירותים שהיא תבצע יהיו טובים יותר וספקי השירות שהיא תביא מבחוץ יהיו מקצועיים יותר. לכן, לא זו בלבד שמומלץ לבחור במסלול הפקת חתונות בגן אירועים בחיפה, חשוב לוודא שחברת ההפקות בו מקצועית ובעלת ניסיון עבודה מוכח.

התאמה פיזית של המקום לאירוע – כך תוודאו זאת

  1. מיקום – המיקום צריך להיות נגיש ולספק לכל מוזמן ומוזמנת הגעה קלה באמצעות תחבורה ציבורית או רכב פרטי.
  2. מקום אכלוס – צריך לספק את כמות המוזמנים שאתם מתכננים להכניס. מומלץ לבחור מתחם אירועים עם כמה מקומות לבחירה ולא מקום בודד, על מנת לשנות את מקום האירוע שלכם בעת הצורך בהינתן שינוי דראסטי בכמות המוזמנים.

קאלה אירועים – מתחתנים אצל הטובים ביותר בחיפה

קאלה אירועים הוא מתחם אירועים מפואר הממוקם בלב חיפה. הוא מספק 2 מקומות אירועים, האחד מיועד ל- 600 איש והשני ל- 1,000 איש. שני המקומות עתירים בצמחיה ובדשא ירוק, עשירים בתאורת בוטיק ובתפאורה ברמה גבוהה ביותר. צוותי הפקות מקצועיים יספקו לכם את כל הנדרש. בואו לחגוג חתונות בגן אירועים בחיפה ברמה שלא הכרתם!