טיפים חשובים לבחירת אולם אירועים בקריות

אחת הסוגיות החשובות בניהול אירוע היא קביעת מקום האירוע. לדוגמה, אם אתם מתגוררים ועובדים בקריות ושם מנוהל מרכז חייכם, סביר כי אולם אירועים בקריות יהיה הכתובת שלכם לחגיגת האירוע. ברם, האם כל אולם אירועים בקריות יתאים לדרישותיכם? כיצד תדעו לאן לנווט את האיוונט הספציפי שלכם? במאמר שלפניכם אנו מספקים טיפים אקוטיים של ממש לאפיון מדויק וממוקד של אולם אירועים בקריות.

טיפ לבחירת סוג ההתקשרות עם הנהלת האולם

סגנון ההתקשרות אינו תלוי בכם אלא בתנאים שמציבה הנהלת האולם. ברם, ניתן ללמוד מהם הרבה מאד על החוויה הצפויה לכם במסגרתו. אם אולם אירועים בקריות משולם שעתית, כמו בחוזי שכירות טיפוסיים על דירה או מקום חניה בחניון, המשמעות היא שכל מה שיש בידכם הוא שטח: הרהיטים, עמדות הקייטרינג, הבימות, ההגברה והתאורה יהיו עליכם, וקרוב לוודאי שתמצאו את הפריטים הללו בחברות השכרת ציוד יקרות. אם אולם אירועים בקריות מופעל בידי חברת הפקות אשר מולה נעשה ההסכם הראשוני אתם לא משלמים רק שכירות אלא גם על סילבוס מלא של הרקדות, קייטרינג, די ג'יי ועוד שלל אטרקציות שהיו עולות לכם הרבה יותר אמצעים בהפקה עצמאית. לכן, סוג ההתקשרות הפחות מומלץ הוא אולם שכור, וסוג ההתקשרות היותר מומלץ הוא אולם אירועים בקריות עם חברת הפקות מנהלת.

טיפ לבחירת חברת ההפקות שבאולם

מעוניינים לדעת אם חברת ההפקות בתוך האולם מתאימה למה שאתם מחפשים? קודם כל תבדקו שהאולם שלה מתאים לכמות האורחים שאתם מבקשים להזמין: לא קטן מדי זה בטוח, אבל גם אם הוא גדול בהרבה אל תמהרו לסגור. אולמות גדולים הם לא הוצאה זולה כלל ועיקר, וייתכן כי לחברה אולם קטן יותר המתאים לצרכים. לדוגמה, אם מנסים לסגור אתכם מתחם ל- 1,000 איש, כשבפועל הזמנתם רק 600, נסו למצוא מקום ל- 600. כמובן שחברת ההפקות צריכה להיות מוכשרת, בעלת מוניטין טוב וניסיון כביר בהפקת אירועים. חברת הפקות מטעם אולם אירועים בקריות העובדת עם המלצות מחוגגים קודמים ומממליצים שונים היא הכתובת שלכם להצלחה באירוע שלכם.

טיפ אודות מתחם הפקות מומלץ – קאלה אירועים

קאלה אירועים הנו מתחם אירועים אקסקלוסיבי המספק 2 מסגרות למימוש האירוע שלכם. האחת מתאימה ל- 600 בני אדם והשנייה ל- 1,000 מהם. קאלה אירועים היא אחת מחברות ההפקות הטובות בישראל ומהמובילות בתחומן באזור הקריות וחיפה. אירוע בבית קאלה אירועים הוא יוזמה מרגשת וסוחפת שלא תישכח זמן רב.